Добре дошли в нашия сайт !

Категория : Basketball

България на 40-то място в света според ФИБА

http://s1.livenews.bg/image/20127/o_134323826104982_oyw10Kd_image_118931//o_134323826104982_oyw10Kd_image_118931_624x402.jpgМъжкият национален отбор по баскетбол на България се намира на 40-то място в света според най-новото издание на класацията на ФИБА Свят. Нашите споделят позицията си с друга европейска страна - Полша. В сравнение с последното издание на класирането България е паднала с едно място.
Виж повече ...

Сащ премаза Испания в последния си приятелски мач преди Игрите в Лондон

Олимпийският шампион по баскетбол за мъже САЩ победи Испания със 100:78 в контролна среща в Барселона. Това бе последна среща на двата тима преди Игрите в Лондон.

Барчовски доволен от играта на България ,но очаква повече фенове

Росен Барчовски: Доволен съм, но очаквам повече публикаСтарши треньорът на българския национален отбор Росен Барчовски остана доволен от представянето на момчетата си въпреки загубата от Турция със 65:70 в първата среща от European Basketball Tour 2012.

България игра добре , но загуби от световния вицешампион

Поражение от Турция с 65:70 записа мъжкият национален отбор по баскетбол на България на старта на турнира "European Basketball Tour – София 2012".

Барчовски вика двама младежи при мъжете

Старши-треньорът на мъжкия национален отбор - Росен Барчовски ще извика двама играчи от младежката селекция след края на Европейското първенство Дивизия Б, чийто домакин е София.