Добре дошли в нашия сайт !

петък, 27 юли 2012 г.

Великобритания изтърва първа победа в "А" група на Олимпиадата

Гигс и компания изпуснаха Сенегал на старта на ОлимпиадатаОлимпийският национален тим на Великобритания изпусна да постигне победата си в първия си двубой от игрите в Лондон през това лято.

Райън Гигс и компания врътнаха равенство 1:1 срещу Сенегал в първата си среща от футболния турнир на Олимпиадата и може да съжаляват за този резултат.

Срещата бе от Група "А" на турнира, а след нея двата тима имат по 1 точка в актива си.

В състава на Великобритания иначе личаха имената на Майка Ричардс, Крейг Белъми, Джо Алън, Том Клевърли, Даниел Стъридж и Райън Гигс. Именно Белъми откри резултата в срещата след попадение в 20-ата минута.

По този начин той даде много ценен аванс на Великобритания. Минути по-късно Сенегал можеше да изравни, но пропусна добро голово положение.

Второто полувреме започна доста по-добре за сенегалците, които постепенно поизравниха играта. За съжаление на домакините африканците вкараха изравнителен гол в 82-ата минута, който бе дело на Конате.

До края не се стигна до повече голове и резултатът се запази при реми.